с. Манвелівка. Дитячий садок Ромашка

Наш дитячий садок

Основні напрями діяльності

Мовний режим: заклад працює в україномовному режимі

Кількість груп  -  2,

Кількість дітей: 33

Режим роботи груп:  8.00  -  17.00  год.

Основні завдання ДНЗ на 2011-2012 навчальний рік

Формування природничої компетентності дошкільника через використання усіх форм організації природничої діяльності.

Розвивати і зміцнювати фізичне та психічне здоров’я дітей шляхом використання традиційних та нетрадиційних засобів оздоровлення, формувати щоденну потребу у фізичних вправах та розвивати стійкий інтерес дітей до занять фізкультурою, формувати здоровий спосіб життя з реалізацією завдань дослідно-експериментальної роботи.

Формувати психологічну та методичну готовність до нововведень через перехід дошкільного навчального закладу до роботи за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі".

Пріоритетні напрями роботи закладу

Формування психологічної та методичної готовності педагогів до нововведень через перехід дошкільного навчального закладу до роботи за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі";

Формування природничої компетентності дошкільника через використання усіх форм організації природничої діяльності;

Розвиток і зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування щоденної потреби у фізичних вправах, розвиток стійкого інтересу дітей до занять фізкультурою, формування здорового способу життя.

Шановні  батьки!

Нам довiряють найцiннiше!

Становлення дитини у ваших руках:
вiд першого кроку - до першої книги, вiд вибору школи - до життєвого успiху.

Якщо ви мрiєте бачити свою дитину розвиненою, розумною та щасливою -- приходьте до нас!

Наша педагогiчна майстернiсть пiдтверджується  35-річним успішним досвідом.