с. Манвелівка. Дитячий садок Ромашка

10 лип. 2017

Літнє оздоровлення 2017

Під час літнього оздоровлення у ДНЗ РОМАШКА проводилися Веселі старти та Козацькі розваги.
31 трав. 2013

Випускний у "Ромашці"

31 травня шестеро вихованців прощалися із любим дитсадочком
6 лист. 2012

Свято осені

2 листопада у ДНЗ "Ромашка" відбулося свято осені. Діти старанно виконували пісні і танцювальні композиції, а також декламували вірші про красуню-осінь. Роль Осені майстерно виконала вихователька дитячого закладу Снітко Олена Василівна. У ролі ведучої була Чорнобривець Оксана Анатоліївна. Музичний супровід здійснювала Кондрашова Євгенія Олексіївна. Вихователька молодшої групи Нестеренко Тетяна Миколаївна разом із найменшими дітками виконали танок котиків. Усі діти отримали подарунки від Осені - смачні яблука.
1 черв. 2012

Випускний у садочку

У дитячому садочку традиційно проводиться свято прощання із садочком або випускний. 6 діток, які відвідували дошкільний заклад 1 вересня підуть до 1 класу Манвелівської школи. Малят із святом привітала завідуюча Алла Василівна та мама випускника Радостєва М.
1 черв. 2012

День захисту дітей

1 червня відбулося свято дитинства. Старша та молодша група садочка підготували концертну програму "Весело літо зустрінкмо". Діти танцювали, співали, змагалися в іграх. Наприкінці свята кожен учасник концерту отримав солодкий подарунок. Всіх присутніх привітала завідуюча Василенко А.В., яка побажала діткам бути здоровими, веселими і слухняними.